Як правильно доглядати за віями

Як правильно доглядати за віями

Перше, ніж причаровує жінка при зустрічі, це очима. Однак, нам важко уявити прекрасні жіночі очі без вій, які непросто виражають красу очей, але і зраджують сексуальності і загадковості. Щоб вії завжди були класними і здоровими, за ними необхідно правильно доглядати.

Головне, що потрібно робити під час догляду за віями, це очищати їх від туші, яка залишилася після денного макіяжу. Для їх зміцнення можна змащувати вії разів на тиждень кастровым маслом. Також, щоб зміцнити вії можна використовувати особливу суміш з того ж масла і будяків. Нанести на вії можна пензликом для туші. Важливо, щоб суміш не потрапляла в очі або на шкіру. Це може призвести до подразнення.

Особливу частину в догляді приймають полівітаміни. Крім, змазування вій потрібно приймати такі вітаміни В5, В12, Е, А. Восени і взимку їх особливо не вистачає в організмі, що дуже сильно позначається на ваших віях.Також на красу вій впливає і сама туш, радить uacharm.com. При її покупці вам необхідно звернути увагу на склад. Крім необхідних вітамінів, там також повинен знаходитися екстракт шовку, біотин і кератин.

Особливо зверніть на структуру туші і її аромат. Якісна туш повинна намаститися рівномірно, без різних вкраплень і грудочок. Аромат повинен бути ледве уловимим, слабким або взагалі невідчутний. Саму туш рекомендують міняти кожні три місяці.

Не варто забувати і про зняття макіяжу з обличчя. Його потрібно змивати не мильною водою, як звикли робити багато з жінок, а спеціальними засобами, що використовуються для зняття макіяжу. До їх складу повинні входити спеціальні пом’якшуючі елементи, які ніжно впливають і на шкіру, і на ваші вії. Слідкуйте за своїми віями, якщо догляд буде рясний, то вони будуть довгими і пишними.

Похожие записи

Оставить комментарий